neděle 14. dubna 2013

Tygrovo prokletí - Colleen Houcková

Zdravím čtenáři,
recenze na další báječnou knížku.

Originální název: Tiger´s curse
Autor: Colleen Houcková
Přeložila: Karolina Medková
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 405
Typ vazby: Hardback
Serie: Tygří sága

Anotace:
Vášeň. Sudba. Čest. Byli byste ochotni to dát na misky vah, abyste mohli změnit svůj osud? 
Sedmnáctiletou Kelsey Hayesovou by nejspíš ani ve snu nenapadlo, co jí čeká tohle léto; že se bude pokoušet zlomit tři sta let starou indickou kletbu. A to se záhadným bílým tygrem Renem. Na druhé straně zeměkoule. Ale přesně to se stane. Kelsey je vtažena do dobrodružství, kde na ni číhají temné síly, prastará magie a mystikou zahalené světy, v nichž není nic takové, jaké se na první pohled zdá. Nakonec musí riskovat vše, aby pochopila dávné proroctví a mohla tak kletbu zrušit navždy. 
Prokletí tygra je prvním dílem romantické fantasy série, který vás strhne a zanechá ve vás pocit nenaplněné touhy.

***

Obálka no, tak ta je bombastická. 
***
Colleen Houcková je celoživotní nadšenou čtenářkou, ráda čte dobrodružné knihy, sci-fi a romantické příběhy. Vyzkoušela mnoho různých povolání a střídavě bydlela v různých městech po celých spojených státech (např. Arizona, Idaho, Utah, Kalifornie, Severní Karolína). Nyní žije v Salemu v Oregonu se svým manželem, kterého potkala v církevní misii, a plyšovým bílým tygrem. Svoji románovou prvotinu Tygrovo prokletí vydala nejprve vlastním nákladem a jako e-book.

***

Zbožňuju Rena!!
***
Knížka si získala mé srdce. Jsem hrdá na to, že jí mám ve své knihovničce.  Přečtla jsem jí za chviličku. Moc se těším až si koupím druhý díl. Doufám, že brzo vyjde třetí díl. Měl by tento měsíc vyjít. Snad se brzo dočkáme. 

Vaše *Nen* :)

Žádné komentáře:

Okomentovat